Z życia szkoły Historia Patron Galeria Kontakt

Nasza szkoła
Dyrektor szkoły
Kadra pedagogiczna
Nasi uczniowie
Sekretariat
Pielęgniarka szkolna
Szkoła w liczbach
Świetlica szkolna
Szkolny BIP [Rozmiar: 28204 bajtów]

Szkolna dokumentacja
Statut szkoły
Zachowanie - regulamin
Program profilaktyki
Program wychowawczy
Wykaz podręczników
Hymn szkoły
Plan lekcji

Wzięliśmy udział
Współpraca i programy
Comenius 2010
Comenius 2013
Wilamowice, Edukacja, Rozwój
Owoce w szkole
Szklanka mleka
Czas na zdrowie
Śniadanie daje moc
Radosna szkoła
Pierwsze uczniowskie ...
Natura w praktyce
Szkoła z klasą

Dla uczniów i rodziców
Rada Rodziców
Zebrania rodziców
Ważne daty
Konkursy
System oceniania
Zajęcia dodatkowe
Osiągnięcia uczniów
Do pobrania

Sport w szkole
Aktualności
Wyniki zawodów
Galeria zdjęć
Rekordy szkoły
Pliki do pobrania

Biblioteka szkolna
Godziny pracy
Polecamy
Konkursy biblioteczne

Nasi Nauczyciele



  • mgr Krystyna Bander - nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy
  • mgr Gabriela Boguniowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Urszula Bryl - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki
  • mgr Barbara Cieślak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Ewa Danielczyk - nauczyciel języka polskiego
  • mgr Monika Drobniak - nauczyciel pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogika, pedagog szkolny
  • mgr Katarzyna Dyduch - nauczyciel świetlicy
  • mgr Małgorzata Dynarowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Lidia Dziubek - nauczyciel matematyki, dyrektor szkoły
  • mgr Barbara Felusiak-Zawada - nauczyciel biologii i matematyki
  • mgr Gabriela Gacek - nauczyciel muzyki i zajęć artystycznych
  • mgr Jolanta Gacek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Renata Grzebinoga - nauczyciel języka polskiego
  • mgr Anna Handzlik-Tatoń - nauczyciel języka angielskiego
  • ks mgr Piotr Homel - nauczyciel religii
  • mgr Barbara Januszyk- nauczyciel przyrody
  • dr Aleksandra Jasek - nauczyciel fizyki i matematyki
  • mgr Beata Jaszczur - nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Agnieszka Kania - nauczyciel historii i bibliotekarz
  • mgr Sabina Kierc - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Gabriel Kinio - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Bożena Klamra - nauczyciel matematyki
  • mgr Iwona Kołodziejczyk - nauczyciel plastyki
  • mgr Joanna Konior - nauczyciel wychowania fizycznego i przyrody
  • mgr Urszula Korczyk - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki
  • mgr Milena Kozłowska - nauczyciel języka polskiego
  • mgr Anna Kóska - nauczyciel geografii i zajęć technicznych
  • mgr Bogdan Kubica- nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Joanna Kubica - nauczyciel języka niemieckiego
  • mgr Małgorzata Kubiczek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki
  • mgr Krzysztof Łoboz - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Beata Łucyków-Skowronek - nauczyciel chemii, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  • mgr inż. Teresa Mach-Orzech - nauczyciel matematyki
  • mgr Anna Marek - nauczyciel religii
  • mgr Paulina Markiel - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Jolanta Markiel-Gumińska - wychowawca świetlicy
  • mgr Anna Mączka - nauczyciel zajęć komputerowych i technicznych
  • mgr Rafał Mączka - nauczyciel informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa
  • mgr Agnieszka Michałek - wychowawca świetlicy
  • mgr Paulina Nalborczyk - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Dorota Nikiel - nauczyciel wychowania fizycznego, wicedyrektor szkoły
  • mgr Katarzyna Pacholik - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Katarzyna Płoskonka - nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Monika Podhorodyńska - nauczyciel matematyki
  • mgr Marta Prochot - nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Ewa Pruszyńska - wychowawca świetlicy
  • mgr Joanna Przybylska-Pal - pedagog szkolny
  • mgr Anna Pszczółka - wychowawca świetlicy
  • mgr Sandra Słowik - nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  • mgr Fabiola Switalla-Korczyk - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Edyta Tora - logopeda
  • mgr Anna Torbiak - nauczyciel języka polskiego
  • ks. mgr Adam Wandzel - nauczyciel religii
  • mgr Robert Warot - nauczyciel historii i WOS-u
  • mgr Barbara Więzik - nauczyciel przyrody, wicedyrektor szkoły
  • mgr Sonia Wrona - psycholog szkolny
  • mgr Halina Zbijowska-Nikiel - nauczyciel matematyki, zajęć komputerowych i bibliotekarz
  • mgr Katarzyna Żarska - nauczyciel języka polskiego


  • Wieloletni plan
    doskonalenia zawodowego nauczycieli







Plan pracy
wersja do pobrania


Z galerii zdjęć


Do otwierania niektórych dokumentów konieczny jest program Adobe Reader Pobierz