Z życia szkoły Historia Patron Galeria Kontakt

Nasza szkoła
Dyrektor szkoły
Kadra pedagogiczna
Sekretariat
Pedagog
Pielęgniarka szkolna
Szkoła w liczbach
Świetlica szkolna
Szkolny BIP

Szkolna dokumentacja
Statut szkoły
Zachowanie - regulamin
Program wychowawczo-
-profilaktyczny

Wykaz podręczników
Hymn szkoły

Wzięliśmy udział
Współpraca i programy
Erasmus +
Comenius 2010
Comenius 2013
Wilamowice, Edukacja, Rozwój
Owoce w szkole
Szklanka mleka
Czas na zdrowie
Śniadanie daje moc
Radosna szkoła
Pierwsze uczniowskie ...
Natura w praktyce
Szkoła z klasą

Dla uczniów i rodziców
Rada Rodziców
Zebrania rodziców
Ważne daty
System oceniania
Osiągnięcia uczniów
Do pobrania

Sport w szkole
Aktualności
Wyniki zawodów
Galeria zdjęć
Rekordy szkoły
Pliki do pobrania

Biblioteka szkolna
Godziny pracy
Polecamy
Konkursy biblioteczne

Nasi Nauczyciele



  • mgr Magdalena Bagier - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Krystyna Bander - nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy
  • mgr Natalia Bartos - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Gabriela Boguniowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Urszula Bryl - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagog
  • mgr Barbara Cieślak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Ewa Danielczyk - nauczyciel języka polskiego i historii
  • mgr Monika Drobniak - pedagog szkolny, oligofrenopedagog, surdopedagog, nauczyciel SI
  • mgr Katarzyna Dyduch - nauczyciel bibliotekarz
  • mgr Małgorzata Dynarowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Dawid Dynarowski - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Lidia Dziubek - nauczyciel matematyki, dyrektor szkoły
  • mgr Gabryś Agnieszka - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Jolanta Gacek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  • mgr Agnieszka Grabara - nauczyciel matematyki
  • mgr Renata Grzebinoga - nauczyciel języka polskiego
  • mgr Anna Handzlik-Tatoń - nauczyciel języka angielskiego
  • ks mgr Piotr Homel - nauczyciel religii
  • mgr inż. Barbara Januszyk - nauczyciel biologii, wicedyrektor szkoły
  • dr Aleksandra Jasek - nauczyciel fizyki i matematyki
  • mgr Beata Jaszczur - nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Agnieszka Kania - nauczyciel historii i bibliotekarz
  • mgr Magdalena Kasolik-Tatoń - nauczyciel języka polskiego i historii
  • mgr Sabina Kierc - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog i logopeda
  • mgr Gabriel Kinio - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Iwona Kołodziejczyk - nauczyciel plastyki i techniki
  • mgr Joanna Konior - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Urszula Korczyk - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagog
  • mgr Milena Kozłowska - nauczyciel języka polskiego
  • mgr Anna Kóska - nauczyciel geografii i techniki
  • mgr Bogdan Kubica - nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Joanna Kubica - nauczyciel języka niemieckiego
  • mgr Małgorzata Kubiczek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Krzysztof Liberadzki - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Anna Lubas - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Krzysztof Łoboz - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Beata Łucyków-Skowronek - nauczyciel chemii, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  • mgr Anna Marek - nauczyciel religii, oligofrenopedagog
  • mgr Paulina Markiel - nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  • mgr Anna Mączka - nauczyciel informatyki i techniki
  • mgr Rafał Mączka - nauczyciel informatyki, techniki i edukacji dla bezpieczeństwa
  • mgr Paulina Michalak - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  • mgr Agnieszka Michałek - wychowawca świetlicy
  • mgr Paulina Nalborczyk - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Barbara Olearczyk - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, wychowawca świetlicy
  • mgr Katarzyna Pacholik - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  • mgr Monika Podhorodyńska - nauczyciel matematyki
  • mgr Marta Prochot - nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Joanna Przybylska-Pal - pedagog szkolny, doradca zawodowy
  • mgr Anna Pszczółka - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, nauczyciel SI i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  • mgr Marta Romik - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Sandra Słowik - nauczyciel języka angielskiego, WOS-u i wychowania do życia w rodzinie
  • lic. Anna Smółka - nauczyciel biologii, wychowawca świetlicy
  • mgr Ewelina Sztafińska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i pedagogiki specjalnej
  • mgr Magdalena Susz - nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy
  • ks. mgr Mateusz Tomaszek - nauczyciel religii
  • mgr Edyta Tora - logopeda, tyflopedagog
  • mgr Robert Warot - nauczyciel historii i WOS-u
  • mgr Barbara Więzik - nauczyciel przyrody, wicedyrektor szkoły
  • mgr Joanna Włoch - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • mgr Sonia Wrona - psycholog szkolny, wychowawca świetlicy
  • mgr Halina Zbijowska-Nikiel - nauczyciel matematyki
  • mgr Katarzyna Żarska - nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
  • mgr Gabriela Tyc - wychowawca świetlicy


  • Wieloletni plan
    doskonalenia zawodowego nauczycieli







Plan pracy
wersja do pobrania


Do otwierania niektórych dokumentów konieczny jest program Adobe Reader Pobierz

JADŁOSPIS
STOŁÓWKA
SZKOLNA:
JADŁOSPIS
Alergeny